Read Bir Çift Yürek by Marlo Morgan Free Online


Ebook Bir Çift Yürek by Marlo Morgan read! Book Title: Bir Çift Yürek
The author of the book: Marlo Morgan
The size of the: 313 KB
City - Country: No data
Loaded: 1903 times
Reader ratings: 4.1
Edition: Dharma Yayınları
Language: English
Format files: PDF
Date of issue: June 1999
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books:Bir Çift Yürek, Amerikalı bir kadının Avustralya'da yaşadığı ruhsal yolculuğun öyküsüdür. Nomadik kültürden Aborijinler eşliğinde, kabilenin kendilerin adlandırdıkları şekliyle, "Gerçek İnsanlar"la birlikte dört ay süren ve çölü boydan boya katettikleri uzun bir yürüyüşe çıkar bu süre boyunca, çölün çorak coğrafyasındaki bitkiler ve hayvanlarla uyum içinde yaşamayı öğrenir. Olağandışı insanlardan oluşan bu toplulukla birlikte yaptığı yolculukta Morgan, bu insanların 50.000 yıllık kültürlerinin felsefesi ve bilgeliğiyle tanışır.

Macerasının ilk gününden itibaren bu zorlu yolculuğun fiziksel zorluklarıyla mücadele etmek zorunda kalır. Dayanıklılığın hergün sınandığı bu zorlu yolculukta, karşılaştığı her zorlukla birlikte ruhu da değişime uğrar. Aborijinler onu, büyük bir alçak gönüllülükle kendilerinden biri olarak kabul eder ve onun şefkat dolu öğretmenleri olurlar. Öğretmenlerinden, her insanın eşsiz niteliklerini ve içsel ruhunu takdir etmeyi ve kutlamayı öğrenirken bir yandan da güçlü doğal şifa yöntemlerine tanık olup onların canlılar ile ilgili farkındalıkların ne kadar derin ve anlamlı olduğunu da anlamaya başlar.

Bir Çift Yürek, yazarın kendi bastırdığı ilk basımından itibaren uluslararası bir bestseller olmuş ve tüm insanlığa eşsiz, zamanın derinliklerinden gelen güçlü bir mesaj iletmiştir. Eğer, tüm varlıkların, aynı evrensel birliğin bir parçası olduklarını anlarsak, dünyamızı yokoluştan kurtarmak için halen geç kalmış sayılmayız. Varolan herşey inanılmaz derecede güzel ve hassas bir karşılıklı bağımlılık dengesinde bulunmaktadır. Eğer bu mesajı alabilirsek, o zaman bizim yaşamlarımız da Gerçek insanlar'ınki gibi bu yüce amaçla olabilir.


Download Bir Çift Yürek PDF Bir Çift Yürek PDF
Download Bir Çift Yürek ERUB Bir Çift Yürek PDF
Download Bir Çift Yürek DOC Bir Çift Yürek PDF
Download Bir Çift Yürek TXT Bir Çift Yürek PDFRead information about the author

Ebook Bir Çift Yürek read Online! Marlo Morgan is a controversial American novelist best known for her book Mutant Message Down Under concerning Aboriginal Australians, a book which was originally promoted as nonfiction but has since been republished as fiction.


Reviews of the Bir Çift Yürek


REUBEN

A charming book, a lot more!

MAX

Why do I need to specify a phone number?

BETHANY

Useful book, lots of information

LOUIE

A cozy book that teaches small things, happiness, in detail!

ESME

Why do I need to specify a phone number?
Add a comment
Download EBOOK Bir Çift Yürek by Marlo Morgan Online free

PDF: bir-ift-yrek.pdf Bir Çift Yürek PDF
ERUB: bir-ift-yrek.epub Bir Çift Yürek ERUB
DOC: bir-ift-yrek.doc Bir Çift Yürek DOC
TXT: bir-ift-yrek.txt Bir Çift Yürek TXT